הוסטל הנווד

חוויה בלתי נשכחת

המעוז לנוודים, למטיילים ולאוהבי הטבע והאדם באשר הם

הוסטל הנווד ממוקם ממש בתחילתו של שביל הגולן, למרגלות החרמון, על פסגת הר קטע, בגובה 1115 מטר.בישוב נמרוד, שבו חיות חמש משפחות בלבד.
הוא נבנה על ידי משפחת גולן, שהקימה את הישוב המיוחד והשונה בשנת 99.

המבנה , שבנוי כבקתת הרים אמיתית, עשויה קורות עץ וטיח צבעוני , הינו חלק אינטגרלי מהטבע הפראי והיפהפה שבתוכו צמח, ומחלונותיו נשקף אגם ברכת רם ועמק היעפורי.
הביקור בו הוא חוויה בפני עצמה, ומזמן שהות אותנטית אל מול המרחבים והנוף בסלון הכריות הענק מול תנור העץ, או בכורסאות המפנקות לצד הספריה.
האווירה הקסומה ומעוררת ההשראה של המקום מתאימה למטיילים, בודדים וקבוצות, לסדנאות ייחודיות , ולמבקרים צעירים בנפשם מכל סוג, שיהנו משהות באחד האזורים היפים ביותר לטיול בארץ, קרוב לנחלים, יערות, יקבים, וכל יתר האטרקציות של הגולן.
את המקום מפעיל צוות צעיר, שוחר טבע, אמנות ואדם.

מה אנחנו מציעים

החדרים שלנו

הלינה היא בשני אולמות שינה משותפים עם מיטות קומתיים מעץ צבעוני מלא, ובחדר זוגי יפהפה, שלו חלונות ויטראז' וקיר שלם של חלונות הנשקפים אל נוף ברכת רם.

כל אורח מקבל מצעים ומגבת נקיים.
לרשות האורחים עומד, מלבד חלל הישיבה הגדול והמפנק, גם מטבח ענק ומאובזר, הכולל גם מכונת קפה גדולה מקצועית , חדר קירור ושולחנות ישיבה.

בסביבה

אנחנו ממוקמים בין כמה ממסלולי הטיול היפים בארץ, ומוקפים בכמה אטרקציות מדהימות, נקודות טבע עוצרות נשימה ואתרים היסטוריים מרתקים.

נהלי המקום

  1. אין אפשרות להכניס בעלי חיים למתחם.
  2. מהשעה 21:30 המטבח נסגר ואין אפשרות להשתמש בו.
  3. מהשעה 22:30 הסלון נסגר ואין אפשרות לשבת בו.
  4. צ'ק אין מהשעה 14:00-21:00 ולא תינתן אפשרות להגיע יותר מאוחר.
  5. צ'ק אאוט עד השעה 11:00 גם בשבת

מדיניות ביטולים:

ניתן לבטל עד שבוע לפני מועד ההזמנה ללא תשלום, לאחר מכן התשלום הוא מלא

במידה וקראתם ואישרתם את הנהלים לחצו למטה